Raktáros/targoncás (Debrecen)

Raktáros/targoncás

Leírás

Van raktáros tapasztaltod? Rendelkezel targoncavezetői jogosítvánnyal? Szeretnéd tudásodat egy stabil munkahelyen kamatoztatni?

Akkor JELENTKEZZ MOST a debreceni partnercégünkhöz Raktáros/targoncás munkakörbe!

Feladatok

  • Rendelések alapján kimenő áruk kikészítése, kamionra rakodása
  • Termeléssel kapcsolatos adminisztráció rögzítése
  • Beérkező anyagok raktárba szállítása targoncával
  • Kézi és gépi anyagmozgatás.

Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Raktározásban szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • Targonca vezetői engedély
  • Precíz, pontos, szorgalmas munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása (3 műszak)

Amit kínálunk
  • Alapbéren felüli bónusz
  • Bejárási támogatás
  • Cafateria támogatás

További információkért hívja a +36 20 373 29 69-es telefonszámot!

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen