Raktározási munkatárs (Tószeg)

A Delego Kft Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük töltsd ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Raktározási munkatárs
73

Feladatok

  • Vállalatirányítási rendszer használata
  • Lokációkból való lekészítés
  • Állandó leltárban való részvétel
  • Átépítések és reaktári területek átalakításában való részvétel
  • Indőnként a lekészített alkatrészek kidobozolásában való részvétel
  • Alapanyagok, kész termékek kamionokra való le-és felrakodása
  • Gyártósorok kiszolgálása anyaggal
  • Raktár és az üzem közötti árumozgatás
  • Targonca tisztán tartása, szakszerű, biztonságos kezelése
  • Készlet figyelemmel tartása, kommunikáció a soron dolgozó kollégákkal

Elvárások

  • Targoncavezetői jogosítvány (3313 és 3324) érvényes orvosi pecséttel
  • OKJ  bizonyítvány
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete
  • Raktáros munkakörben szerzetet tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer (voice-picking, ACE) ismerete
  • Önálló problémamegoldó készség
  • Csapatmunkára való hajlandóság

Amit kínálunk

Felső kategóriás kerékpárok gyártásával foglalkozó partnercégünk számára RAKTÁROZÁSI MUNKATÁRSAT  keresünk!

  • Fix alapbér
  • Havi BÓNUSZ
  • Negyedéves BÓNUSZ
  • EXTRA mennyiségi BÓNUSZ
  • Napi egyszeri melegétkezés (próbaidő alatt)
  • CAFETERIA: br. 25.000 Ft (próbaidő után)
  • Tanfolyamok, képzések
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil, multinacionális cégnél
  • INGYENES céges busz

INGYENES céges buszjáratainkat az alábbi településekről éred el:

Abony, Bánhalma, Besenyszög, Cegléd, Cibakháza, Fegyvernek, Jászladány, Jászkarajenő, Jászalsószentgyörgy, Kenderes, Kengyel, Kőröstetétlen, Kuncsorba, Martfű, Mezőtúr, Örményes, Rákócziújfalu, Rákóczifalva, Szandaszőlős, Szajol, Szászberek, Szolnok, Tiszajenő, Tiszatenyő, Tiszavárkony, Tiszaföldvár, Tiszakécske, Tiszabög, Tiszasüly, Törökszentmiklós, Tószeg, Törtel, Újszász, Vezseny, Zagyvarékas.

Munkavégzés helye

Tószeg

Tószeg