Raktárvezető (Budakeszi)

A hirdetés már lejárt!

Raktárvezető

Feladatok

  • a raktár mindennapi életének, munkájának irányítása
  • a raktár működésének tárgyi feltételeinek biztosítása (szükséges anyagok biztosítása, rendelése – egyeztetés a beszerzéssel)
  • a raktári dolgozók munkájának operatív irányítása
  • a raktári anyagmozgások folyamatos nyomon követése, felügyelete
  • a raktárban található, illetve raktári kezelésben lévő gépek, berendezések rendeltetésszerű használatának, szükséges belső karbantartásának betartatása, ellenőrzése
  • a közvetlen raktári szállításokhoz szükséges fuvarok megszervezése, egyeztetés a logisztikával
  • informatikai (vállalat- és raktárirányítási) rendszerek használata, megfelelő működésének folyamatos ellenőrzése
  • raktári készletek folyamatos nyomon követése, mennyiségi, minőségi állapotának ellenőrzése
  • raktári kapacitás figyelemmel kísérése, tervezése
  • rendszeres leltárra való felkészülés és a leltárfelvétel során történő közreműködés
  • a raktári területek, berendezések, gépek rendszeres takarításának ellenőrzése
  • a baleset-, munka- és tűzvédelmi szabályok, illetve egyéb belső előírások betartatása a raktárban
  • a menedzsment munkájának segítése elemzésekkel, riportokkal
  • üzemegységekkel való kapcsolattartás
  • Folyamatok fejlesztése, hiányosságok feltárása
  • 2-3 fős raktárosi csapat irányítása, motiválása, szakmai segítségnyújtás
  • részvétel az anyagmozgatásban, kiszállításban

Elvárások

  • min. középfokú végzettség
  • min. 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • precíz és pontos
  • erős vezetői készség és tapasztalat
  • önálló munkavégzés és csapatmunka
  • csapatorientáltság
  • terhelhetőség
  • felhasználói szintű office ismeret

Előnyök

  • 3 targonca típusra érvényes targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk

  • tőkeerős, stabil vállalati háttér
  • versenyképes-, teljesítménytől függően emelkedő jövedelem
  • teljesítmény értékelés alapján jutalom
  • kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai tevékenység
  • munka-magánélet egyensúlya
  • Egy műszak

Munkavégzés helye

Budakeszi

Budakeszi