Raktárvezető (Debrecen)

Raktár operatív szintű irányítása. Munkaterület: egyedi acélszerkezet gyártás.

A hirdetés már lejárt!

A cég egyedi acélszerkezetek gyártására jött létre, mely a piaci viszonyoknak jobb megfelelés érdekében bővült építőipari kivitelezéssel.

Főbb feladatok, munkák:
Munkaterület: egyedi acélszerkezet gyártás.
Raktár operatív szintű irányítása, a raktáros csapat munkájának szervezése, irányítása és ellenőrzése
Az áruátvételhez és kiadáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatokat elvégzése
Raktár területére beérkező áruk fogadásának és elosztásának megszervezése
Raktári transzportok kialakítása, a raktározás folyamatának felügyelete, fejlesztése, eltérések kezelése
Beszállítói és vevői szállítmányozás tervezése
Kapcsolattartás és együttműködés a szervezet osztályaival, megbízókkal, partnerekkel
Napi munkafolyamatok ellenőrzése, javítása a csapat aktív szakmai vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:
Minimum szakközépiskola
Fémipari anyagok (alapanyagok, eszközök, rezsianyagok) ismerete
MS Office programok (Word, Excel) ismerete
Rendszerszintű szemlélet
Önálló, precíz munkavégzés
Megbízhatóság, jó problémamegoldó készség

Szükséges tapasztalat:
raktárvezetésben szerzett min. 3 éves tapasztalat

Előnyök:
raktár programban ismeret
B kategóriás jogosítvány
Angol/Német nyelvtudás

Amit kínálunk:
Hosszú távú, stabil munkahely
Versenyképes fizetés
Bejárás támogatás
Fiatalos, lendületes csapat
Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
Debrecen

Állás típusa:
Teljes munkaidős

Debrecen