Raktérbeépítő / Betanított munka (Budaörs)

Raktérbeépítő / Betanított munka

AutoRend Kft haszongépjármű raktér kialakításokkal foglalkozó, raktérberendezéseket gyártó vállalkozás. Budaörsi telephelyünkre keresünk betanított raktérbeépítő munkakörbe munkatársat.

Feladatok:

  •  előregyártott elemek összeszerelése,
  •  műszaki tervek alapján ipari szekrények, polcok összecsavarozása
  •  burkolatok rögzítése, szerelése haszongépjárműbe technológiai utasítás alapján
  •  termelésben aktív részvétel

Elvárások:

  •  B. Tipusú jogosítvány,
  •  Bűntetelen előélet,
  •  legalább 8 általkános iskolai végzettség,
  •  rutinos kéziszerszám használat, (csavarbehajtó, flex,)
  •  műszaki érzék, önállóság.

Amit kínálunk:

  •  Egyműszakos munkarend,
  •  Munkaruha, védőfelszerelések,
  •  Fiatalos csapat,
  •  Határozatlan idejű munkaviszony,
  •  Munkábajárás költségtámogatása, térítése.
Budaörs