Recepciós (Svájc)

Csapatunk erősítésére keresünk tapasztalt és bájos recepciós hölgyeket magas fizetéssel járó pozícióba.

Recepciós

Ha rendelkezik az alábbi képesítésekkel , várjuk jelentkezését :

Feladatok

  • Szakszerű fogadtatás és vendégeink felvilágosítása
  • Telefonos és személyes kommunikáció németül és esetleg más nyelveken is
  • Időpontok szervezése és adminisztrációja
  • Együttműködés a különböző részlegekkel a zökkenőmentes lebonyolítás érdekében

Elvárások

  • Kiváló német nyelvtudás írásban és szóban
  • Ápolt és magas szintű személyes megjelenés
  • Barátságos és nyitott személyiség , kitűnő kommunikációs készséggel
  • Nem dohányzó
  • Előnyt jelent a recepción vagy ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Vonzó és átlagon felüli fizetést
  • Motivált csapat és támogató munkakörnyezet

Ha érdekli ez az izgalmas lehetőség , és igazi csapatjátékos , kérjük, küldje el részletes jelentkezését fotóval együtt.

Várjuk , hogy megismerjük Önt !