Recepciós (Biatorbágy)

Magyarországon 25 éve sikeresen működő, építőipari területen működő cég keres

Recepciós

munkatársat.

Az új munkatárs feladatai:

  • ügyfelek, vendégek fogadása és kiszolgálása
  • bejövő/kimenő levelek és bejövő/kimenő csomag küldemények kezelése
  • e-mailek és telefonhívások kezelése
  • kimenő számlák, levelek előkészítése postázásra, iktatása, tértivevények nyomon követése
  • az irodavezető és a kollégák munkájának adminisztratív támogatása (nyomtatás, szkennelés, irat rendezés)
  • irodaszer beszerzés, illetve irodák, konyhák működéséhez szükséges anyagok beszerzése
  • céges eseményekkel, rendezvényekkel kapcsolatos szervezési feladatok ellátása
  • irodaház életével összefüggő egyéb feladatok ellátása (konyhák, mosdók, tárgyalók, előadó rendben tartása)

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word és Excel);
  • Jó kommunikációs- és probléma megoldó személyiség
  • Rugalmas és terhelhető személyiség
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes, bejelentett fizetés
  • utazás támogatása
  • modern munkakörnyezet
  • stabil munkahely
  • fiatalos, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

Biatorbágy

Várjuk jelentkezését a megadott e-mail címen!

Biatorbágy