Recepciós (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Az A Fitness sikereit elsősorban munkatársai kiemelkedő teljesítményének köszönheti. Mottójuk: "A legjobb hely a legjobbaknak!" Ha szeretnél egy pörgős, dinamikus csapat tagja lenni, csak Rád vár ez a pozíció!

Recepciós

Feladatok

  • Vendégek fogadása és irányítása
  • Beérkező hívások kezelése
  • Általános recepciós feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • 18. betöltött életév
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Bruttó 1780 Ft/óra diákbér
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1780 Ft lesz
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Munkaidő

  • Hétvégi munkavégzés 7:30-20:30 között
  • Heti min. 1-2 alkalommal számítanak Rád

Előnyök

  • Teljes műszakok vállalása

Munkavégzés helye

Budapest VII.

Budapest