Recepciós munkatárs (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Go Active Health Club sikereit elsősorban munkatársai kiemelkedő teljesítményének köszönheti. Filozófiájuk a sport integrálása a hétköznapi életbe. Ha szeretnél egy pörgős, dinamikus csapat tagja lenni, csak Rád vár ez a pozíció!

Recepciós munkatárs

Feladatok

  • Vendégek fogadása és irányítása
  • Beérkező hívások kezelése
  • Általános recepciós feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév

Amit kínálunk

  • Havi fitness bérlet
  • Bruttó 1534 Ft/óra diákbér
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1534 Ft lesz
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Munkaidő

  • Hétköznapokon, 6:00-14:30 vagy 14:00-22:30 közötti munkavégzés
  • Alkalmanként szombaton 7:30-20:00, illetve vasárnap 9:30-20:00 között is lehetőség nyílik dolgozni
  • Heti min. 2-3 alkalommal számítanak Rád, napi 6-8 órában
  • Heti min. 20 óra vállalása

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest VII.

Budapest