Recepciós/beszerző munkatárs (Székesfehérvár)

Székesfehérvári székhelyű, japán tulajdonú vállalkozás keres bővülő csapatába

Recepciós/beszerző munkatársat

Feladatok

  • Érkező vendégek fogadása
  • Beszerzési osztály munkájának teljes jogú tagjaként aktív részvétel a napi feladatokban:
  • Törzsek kezelése
  • Árak beállítása
  • Beérkező áruk adminisztrálása
  • Szállítói rendelések kezelése
  • Részvétel a készletgazdálkodási folyamatokban

Elvárások

  • Barátságos, nyitott, megbízható személyiség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 2-3 éves releváns munkatapasztalat a beszerzés területén
  • Aktív középszintű angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Magabiztos Excel használat
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Családias munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Székesfehérvár