Recruitment gyakornok (Budapest)

Recruitment gyakornok

Végeztél a vizsgaidőszakkal és szívesen szereznél értékes munkatapasztalatot egy nemzetközi vállalatnál? Szakmai gyakorlati helyet keresel? Érdekel a HR és a toborzás?

A Manpower a világ több mint 70 országában köti össze az vállalatokat a munkavállalókkal. Toborzási csapatainkba várjuk leendő gyakornokaink jelentkezését!

Feladatok:

  • felkutatod a jelölteket ügyfeleink által kiadott pozíciókra adatbázisokban, és egyéb forrásokból
  • megszólítod a jelölteket, bemutatod nekik a szóbanforgó lehetőséget
  • az érdeklődő jelöltekkel interjúkat szervezel
  • tevékenységedet adminisztrálod modern jelöltkövető rendszerünkben
  • új ötleteiddel segíted a csapat sikereit
  • aktívan részt veszel rendszeres tréningjeinket, valamint formális és informális csapatépítő rendezvényeinken

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel - ha már végeztél az egyetemmel, akkor főállású Recruitment Consultant pozícióba várunk Téged!
  • magabiztosan használod angol nyelvtudásodat, írásban és szóban is
  • szívesen kommunikálsz telefonon és személyesen, nem jelent problémát ismeretleneket megszólítani
  • lelkes vagy és kitartó
  • érdeklődsz a HR, a toborzás, a munkaerőpiaci trendek iránt
  • legalább heti 3 napot tudsz dolgozni
  • bejársz Váci úti irodánkba, hogy teljes értékű tagja legyél közösségünknek

Amit kínálunk:

  • személyre szabott betanulást kapsz csapatvezetőktől és senior toborzóktól
  • modern eszközökkel, rendszerekkel, céges laptoppal és okostelefonnal dolgozol
  • rendszeresen használhatod angol nyelvtudásodal - esetleg egyéb nyelvtudásodat is kamatoztathatod (pl. német, francia, szlovák)
  • br. 1600 Ft/óra + bónusz az elhelyezett jelöltek után
  • modern, kellemes, belvárosi irodában töltöd a napjaidat és összetartó, motivált és humoros fiatalok között

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest