Reggeliztető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Fontos számodra a biztonság és a megbecsülés? Szeretnél egy olyan munkahelyen dolgozni, ahol nem csak egy szezont dolgozol végig és még teljes mértékben be is vagy jelentve?

Jelentkezz a Mamaison Hotel Andrássy Budapest, La Perle Noire éttermébe

Reggeliztető

pozícióba

Mire számíthatsz, ha csatlakozol csapatunkhoz?

  • Kellemes környezetben, teljes bejelentéssel fogsz dolgozni.
  • Az alapbéreden felül bónuszt és SZÉP kártya juttatást biztosítunk Neked!
  • Ha nem Budapestről jársz be, fizetjük a bérleted 86%-át.
  • Egy folyamatosan növekvő szállodalánc vagyunk, így adott a folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség!
  • Mindez nem elég? Róma, Varsó, Pozsony…? Könnyedén felfedezheted Európa több nagyvárosát is, hiszen évente két ingyenes éjszakát biztosítunk kollégáinknak!

Mit is várunk mindezért cserébe?

  • A szállodai reggelik elkészítését és pótlását.
  • Az étterem területén található asztalok felterítését és leszedését.
  • És persze a legfontosabbat: vendégeink udvarias, a szálloda színvonalának megfelelő kiszolgálását.

Csatlakozz hozzánk, ha

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel.
  • Hasonló munkakörben van már 1-2 éves tapasztalatod.
  • Nem jelent problémát, hogy adott esetben hétvégén vagy ünnepnapon kell dolgoznod.
  • Önállóan és csapatban is tudsz dolgozni.
  • Sok a külföldi vendég az éttermünkben, így fontos szempont az is, hogy társalgási szinten tudj beszélni angolul.

Felkeltettük az érdeklődésedet? Ha a válasz igen, küld el magyar nyelvű önéletrajzodat nekünk.

Budapest