Regional commodity buyer (Veszprém) (Veszprém)

Legyünk együtt sikeresek!

Nem autóiparnak beszállító és rendkívül stabil, a work-life-balance-t szem előtt tartó nemzetközi vállalatcsoport részére keresünk

Veszprém megyébe szakembert,

az alábbi pozícióba:

Commodity buyer (Veszprém)

Feladatok

  • Adott commodity/alapanyagcsoport felelőséként több gyárra vonatkozóan a stratégiai beszerzések intézése, a k-eu-i régióban;
  • A beszállítók felkutatása, meglátogatása és beszállítói ajánlatok kérése;
  • Elemzések készítése a felsővezetés részére;
  • A beszállítók kiválasztása utána a gyárak támogatása a termékbevezetés során.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Legalább 5 év stratégiai beszerzői tapasztalat;
  • Aktív angol és német nyelvtudás;
  • Utazási hajlandóság a munkaidő 30-40%-ban;
  • Minőségirányítási eszközök ismerete: pl. PDCA, FMEA, 8D, ISIKAWA;
  • ISO 9001 és IATF előírások ismerete;
  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Korrekt, motiváló csomag.
  • Tanulási, fejlődési lehetőség, akár külföldi betanításra is nyitottak (Ny-Eu-ban).
  • Érdekes, sokrétű termékkör, izgalmas feladatok.
  • Work-life-balance.

Előnyök

  • Tapasztalat termelés áttelepítésében;
  • Cseh vagy szlovák vagy lengyel vagy orosz nyelvtudás.

Munkavégzés helye

  • Veszprém

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Veszprém