Regionális HR generalista (részmunkaidő - 30 óra) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Szívesen dolgoznál részmunkaidőben, de megtartva feladatköröd részeként az izgalmas projekteket?

Szereted a komplex feladatokat és szívesen dolgozol nemzetközi környezetben?

Ez esetben érdemes fontolóra venned ezt a Regionális HR generalista pozíciót, mely egy nemzetközi, vegyipari gyártó vállalat csapatába szól.

Regionális HR generalista (részmunkaidő - 30 óra)

Feladatok

A REGIONÁLIS HR GENERALISTA feladatai:

  • Szorosan EGYÜTTMŰKÖDIK a nemzetközi HR menedzserrel is, operatív szinten támogatja a folyamatokat és a döntéshozatalhoz információkat szolgáltat.
  • BELÉPTETÉS, kiléptetések lebonyolítása, exit interjúk.
  • SZERZŐDÉSKÖTÉS munkatársakkal.
  • TOBORZÁSI folyamatba bekapcsolódás, interjúk lefolytatása, jelöltek számára visszajelzések. Ügynökségi együttműködések koordinálása.
  • Belső KOMMUNIKÁCIÓ lefolytatása.
  • BÉRSZÁMFEJTÉS TÁMOGATÁSA adat és dokumentum szolgáltatással.
  • Nagyobb NEMZETKÖZI PROJEKTEK támogatása.
  • Adott évi üzleti tervhez kapcsolódó HR STRATÉGIA folytatása, ADAPTÁCIÓJA.
  • AUDITOKHOZ kapcsolódó segítség nyújtás, dokumentumok biztosítása, HR adatok kezelése
  • SZAKMAI VEZETŐK TÁMOGATÁS komplex és mindennapi HR  KÉRDÉSEKBEN.
  • Riportolás.

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség
  • 5-10 év HR területen szerzett tapasztalat, preferáltan komplex szerepkörben
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Rugalmasság, változásokhoz való gyors igazodás
  • Empatikus, támogató személyiség

Amit kínálunk

  • szakmai kihívásokat rejtő pozíció, változatos feladatkör, komplex rálátás a HR területére
  • nemzetközi környezet
  • támogató csapat és cégkultúra
  • motiváló juttatási csomag a részmunkaidő mellett is

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest