Regionális intézményvezető (Tatabánya)

A hirdetés már lejárt!

Partnercégünk több mint 10 éve szociális szolgáltatások nyújtásával foglalkozik és nap mint nap arra törekszik, hogy még több szolgáltatást tudjon bevezetni országos szinten. Egy új mozgalmuk egy  egyedülálló kezdeményezéssel országos intézményrendszer létrehozása, amely társadalmilag hátrányos helyzetű rétegek felzárkóztatását, kompetencianövelését tűzte ki célul és ez az Új Esély Központ, melynek célcsoportjai a pszichiátriai-, illetve a szenvedélybetegséggel élő emberek.

Ennek az új központnak az üzemeltetéséhez,irányításához keresünk Regionális intézményvezető kollégát a Közép-dunántúli régióba (Tatabánya, Tata, Pápa, Bicske)

Amennyiben rendelkezel a megfelelő végzettséggel és elég tapasztalt vagy akkor náluk a helyed, jelentkezz!

Regionális intézményvezető

Feladatok

  • ÚJ Esély Központ intézményeinek (3-5 telephely) működésének a biztosítása
  • telephelyek szakmai munkájának tervezése, szervezése, koordinálása
  • képviselni a régióban lévő intézményeket a külső szervek előtt
  • Mindeközben a debreceni központtal, a szakmai vezetőkkel és a társosztályokkal is együtt kell működni
  • HR feladatok ellátása, vagyis részt kell venni a telephelyekhez tartozó munkatársak (5-25 fő) toborzásában, kiválasztásában, az új kollégák betanításában, mentorálásában, a munkájuk koordinálásában, ellenőrzésében, a szabadságok kiadásában és a munkaidők beosztásában.
  • adminisztrációs feladatok, riportok készítése (heti, havi)

Követelmények

  • 1/2000 SzCsM rendeletben foglalt szakirányú felsőfokú végzettségek valamelyike és már szociális intézményben szerzett vezetői tapasztalat
  • vezető személyiség, az összes vezetői kompetenciát (úgy, mint a delegálást, ellenőrzést, visszajelzést) beleértve.
  • strukturált, rendszerezett gondolkodásmód
  • stressztűrő képesség
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű
  • munkaidő: H-P 8.00-16.30

Amit kínálunk

Versenyképes juttatási csomag

  • bónusz
  • vezetői pótlék havonta
  • pótlékok (ellátottak után)
  • képzések részvételéhez kapcsolódó bónusz
  • bejárás támogatás
  • laptop és telefon biztosítása

Munkavégzés helye

Tatabánya

Tatabánya