Reklamáció kezelő (Veszprém megye)

A hirdetés már lejárt!

Reklamáció kezelő

Leírás

Barnamezős beruházás keretében induló partnerünk részére keresünk új kollégát.

Feladatok

  • A minőségi és mennyiségi hibák, valamint a beszerzett alkatrészek károsodásainak feldolgozása.
  • Minőségi hibák feldolgozása és a raktári anyagok cseréje.
  • A komissiózási hibák elhárítása és kijavítása a központi komissiózás műszakvezetésével együttműködve
  • Kapcsolattartó személy a beszerzés, a vizsgálóhelyiség, a beérkező áruk és a beszállítók tekintetében hiba esetén.
  • A kifogásolt alkatrészek visszaszállításának, illetve begyűjtésének megszervezése
  • Megfelelő foglalások végrehajtása a rendszerekben (átfoglalások, selejtezések stb.). Nyomon követhető dokumentáció SAP-ban
  • A hiánypótlási felhívás elküldése a külső alvállalkozók részére
  • Adatok előkészítése az anyagok egyszerűbb azonosítása érdekében

Elvárások
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Angol nyelv erős kommunikációs szintű ismerete
  • Különösen alapos raktározási szakismeretek
  • Mechanikai, elektromos vagy elektronikus anyagismeret
  • Az MS Office és az ERP rendszerek alapszintű ismerete
  • Két műszak vállalása
  • A targoncavezetői jogosítvány előnyt jelent

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • 13. havi bér
  • Munkába járás támogatása
  • Bónuszrendszer
  • Érdekes, kihívást jelentő feladatok
  • Inspiráló munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Veszprém megye