Rendezvényszervező (Budapest)

Rendezvényszervező

Feladatok

  • A Hivatal projekjeihez kapcsolódó események megszervezése;
  • Szakmai rendezvények lebonyolítása;
  • Rendezvénykoncepció kidolgozása;
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, valamint a külső partnerekkel egyaránt.

Elvárások

  • Kommunikációs vagy rendezvényszervezés területen szerzett végzettség;
  • Microsoft Office magas szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolattartási képesség
  • Képesség csapatban történő együttműködésre
  • Jó szervező-és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Kezdő fizetés középfokú végzettség esetén bruttó 600.000 Ft, felsőfokú végzettség (diploma) + középfokú nyelvvizsga megléte esetén bruttó 900.000 Ft
  • biztos munkahely egy kiszámítható életpályamodell keretében,
  • folyamatos képzések
  • cafeteria juttatási csomag (bruttó 200.000 Ft)
  • ruházati ellátmány (éves szinten 96.625 Ft – ami szabadon elkölthető ruházat vásárlására)
  • rendszeres egészségügyi szűrések
  • szociális juttatások
  • sportolási lehetőség
  • modern munkakörnyezet
  • család- és gyermekbarát munkahely

Időtartam:

Határozatlan idejű jogviszony

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest