Rendezvényszervező (Budapest)

Kik vagyunk?

30 éve működő tudományos kongresszusokat szervező cég vagyunk.

Rendezvényszervező

Rendezvényszervező feladatok

  • Kongresszusok szervezésével kapcsolatos komplex feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, szerződött partnerekkel
  • Szerződések előkészítése a helyszínekkel, beszállítókkal, részvevőkkel, szponzorokkal

Követelmények

  • Idegenforgalmi végzettség
  • Angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Irodai alkalmazások biztonságos ismerete, emellett a saját fejlesztésű nyilvántartó program használatára való készség
  • Rendszeres (évi 8-10 alkalom) 2-3 napos vidéki kitelepülés vállalása, adott esetben hétvégén is
  • Előfeltétel: 3-5 év munkatapasztalat
  • Előny: a területen szerzett tapasztalat

Egyéb elvárások

  • Komplex feladatok áttekintése, megoldása
  • Csapatban való működés és egyéni felelősségvállalás
  • Adminisztrációs feladatok pontos ellátása
  • Innovatív szemlélet

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés a tapasztalat függvényében
  • Laptop, telefon
  • SZÉP Kártya

Munkaidő főállás

Munkába állás kezdete azonnal

Munkavégzés helye

Budapest, VI. Podmaniczky utca

Pályázatát (fényképes önéletrajz) és motivációs levelét kérjük elküldeni.

A motivációs levelében a következő kérdéseket feltétlenül válaszolja meg:

1. Miért szeretne váltani?
2. Mi az, ami megfogta a meghirdetett lehetőségben?
3. Milyen eredményekre a legbüszkébb eddigi értékesítési pályafutásából?
4. Mivel lehet önt motiválni?
5. Mik a legfontosabb elvárásai egy munkahellyel szemben, annak érdekében, hogy hosszú évekig ott dolgozzon?

Budapest