Rendezvényszervező / Mice sales manager munkatársat keresünk (Budapest) (Budapest)

Rendezvényszervező / Mice sales manager munkatársat keresünk (Budapest)

Feladatok

  • A szállodakomplexum összes szolgáltatásának értékesítése, valamint a konferenciatermek és rendezvények értékesítése, teljes körű lebonyolítása
  • A 3 hektáros park céges és családi rendezvényekre való értékesítése
  • Online marketing platformok ismerete
  • A meglévő partnerekkel való kapcsolattartás és új partnerek aktív felkutatása

Elvárások

  • Maximális közreműködés a szállodai értékesítés működésében és lebonyolításában
  • A szálloda és konferencia értékesítés területén eltöltött legalább 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Aktív partnerkapcsolat és hálózat
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Kreatív szakértelem
  • Maximális munkáltatóval szembeni lojalitás
  • Kiváló kommunikációs képesség, magas szintű szervezőkészség, gyors problémamegoldó képesség, konfliktuskezelés
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízható, felelősségteljes, célorientált, agilis személyiség

Előnyök

  • Hostware szállodai program ismerete
  • Az angol mellett további idegen nyelvek ismerete
  • Szállodai rendezvény értékesítésében szerzett vezetői tapasztalat
  • Aktív megbízható partnerkapcsolati rendszer megléte

Amit kínálunk

  • Változatos, kihívásokkal teli munka
  • Fiatalos csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Megbízható, stabil tulajdonosi háttér
  • Versenyképes teljesítmény orientált bérezés
  • Céges mobiltelefon
  • Céges laptop
  • Útiköltség hozzájárulás

Leírás

A II. kerületben, 3 hektáros park közepén elhelyezkedő Megbízónk, Magyarország egyik legkülönlegesebb szállodája, értékesítési csapatába rendezvényekért felelős értékesítési manager kollégát keres.

Munkavégzés helye

Budapest II. kerület

Budapest