Rendezvénytechnikus (Siófok)

Siófoki Hotel Azúr pályázatot hirdet

Rendezvénytechnikus

munkakör betöltésére.

Feladatok

  • aktív részvétel a rendezvények hang-, fény- és számítástechnikai előkészületeiben, illetve lebonyolításában.
  • számítástechnikai rendszerek és berendezések folyamatos üzemeltetése,
  • software és hardware karbantartás,
  • felhasználók támogatása,
  • felmerülő hibák felderítése és javítása,
  • informatikai alkalmazásokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása,

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • min 3 éves gyakorlat
  • rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód

Előnyök

  • gyakorlat, rendezvények informatikai, technikai igényeinek biztosításában
  • angol nyelv ismerete

Önéletrajzát, bérigényének megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva várjuk.

Siófok