Rendszerfenntartó mérnök (Algyő)

A Metkon DS Kft.

RENDSZER FENNTARTÓ MÉRNÖKI

pozícióra 1 fő munkatársat keres hosszú távra!

Feladatok

  • Projekt tervek és heti tervek alapján alsávos ütemezés: alapanyag, alvállalkozói és kiszállítási határidők kiadása és betartatása az illetékes kolléga felé (határidők és lakatos munka ütemezés figyelembevételével)
  • Újra tervezés szükség szerint, egyeztetés Műszaki vezetővel
  • Logisztikai vezetővel egyeztetés a gépi munkák teljesítményéről
  • Következő napi üzemviteli tervlap megvitatása és tervezése a Műszaki vezetővel
  • Előző napi tervek megvalósulásának feltöltése a Fősávosba
  • Üzemviteli tervlapban leírt gépi munkák megvalósulásának ellenőrzése
  • Üzembejárás, teljesítmények napi 2x-i ellenőrzése
  • Irodai értekezlet - Üzemi igények megvalósulás ellenőrzése, felügyelet, jelentés a Műszaki vezető felé
  • Értekezlet- műszaki vezetővel- Ügyvezetői értekezlet alapján
  • Napi szintű beszámolási kötelezettsége van az Műszaki vezető felé a tervezett feladatok elvégzéséről
  • Új projektek megismerése
  • Gyártási dokumentáció megismerése
  • Technológiai folyamatok

Elvárás

  • Szakirányú MŰSZAKI végzettség

Előnyök

  • Hasonló tevékenységben szerzett tapasztalat (egyedi gépgyártás, acélszerkezet gyártás)
  • Precíz, pontos és felelősségteljes munkavégzés
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, rugalmasság
  • Önállóan és csapatban való munkavégzési képesség

Munkavégzés helye

6750 Algyő, Jura Ipari Park 46.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal vagy az alábbi telefonszámok egyikén lehet: 62/517-018, 70/453-4879.

Algyő