Rendszergazda (Budapest)

Budapesti székhelyű Egészségügyi Kiadó keres

Rendszergazdát

Fő feladatok:

  • irodai IT infrastruktúra üzemeltetése, felügyelete (kliensek, hálózat)
  • a kollégák részére felhasználói segítség, helpdesk Windows környezetben
  • számítógépek átépítése, karbantartása, szoftverek telepítése
  • szerverüzemeltetés Linux környezetben

További feladatok lehetnek:

  • eseti adatbázis lekérdezések készítése
  • körlevelek, hírlevelek szerkesztése és kiküldése
  • weboldalak karbantartása

Elvárások:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség
  • középszintű angol nyelvtudás
  • informatikai szakmai angol nyelvtudás
  • Windows és Office ismeretek
  • valamely SQL nyelv legalább alapszintű ismerete (PostgreSQL, MySQL)
  • precíz és kreatív munkavégzés
  • wordpress és woocommerce felhasználói ismeretek
  • Linux rendszergazdai és szerverüzemeltetési alapismeretek
  • megbízhatóság, önállóság

Előnyök

  • weboldal készítésben szerzett tapasztalat
  • (HTML, PHP, javascript, CodeIgniter, ISPConfig, Webmin ismeretek)
  • Photoshop és egyéb Adobe termékek ismerete

Amit kínálunk

  • Munkába járás támogatása
  • Családias munkahely

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest