Rendszergazda (Budapest)

Masterfield Oktatóközpont

Folyamatosan fejlődő és növekvő vállalatunk 2008 óta kínál magas színvonalú informatikai tanácsadási és képzési szolgáltatást magán és vállalati ügyfelek részére. Professzionális tanfolyamaink mellett informatikai projektek lebonyolításával is foglalkozunk, valamint hivatalos vizsgaközpontként is működünk. Küldetésünknek tekintjük, hogy szolgáltatásainkkal hozzájáruljunk a vállalatok eredményes és költséghatékony működéséhez.

Rendszergazda

pozícióba lelkes és megbízható munkatárs személyében keressük csapatunk új tagját.

Ha szívesen dolgoznál igényes és modern munkakörnyezetben és szakmailag fejlődnél, valamint fontos számodra, hogy a munkádat megbecsüljék, akkor itt a helyed!

Feladatok

  • a cég Microsoft alapú informatikai rendszerének üzemeltetése, továbbfejlesztése
  • számítógépek karbantartása (hardveresen és szoftveresen is)
  • szerverek felügyelete, hibaelhárítás
  • IT biztonsággal kapcsolatos feladatok
  • munkaállomások üzembe helyezése
  • tanfolyamok előkészítése, virtualizációs környezet konfigurálása / karbantartása (VirtualBox, VMWare, Hyper-V)
  • mentési, archiválási folyamatok kezelése
  • IT beszerzések ügyintézése
  • felhasználók (távoli és személyes) támogatása
  • tanfolyami adatlapok adminisztrációja

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség
  • 1-3 éves releváns tapasztalat
  • Microsoft termékek rendszergazdai szintű ismerete
  • virtualizációs platformok ismerete (VirtualBox / VmWare / HyperV)
  • hálózati ismeretek
  • problémamegoldó képesség
  • felelősségteljes és kezdeményező személyiség
  • segítőkész, udvarias és barátságos hozzáállás
  • osztott figyelemre való képesség

Előnyök

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • angol nyelvtudás
  • MCSA képesítés

Amit kínálunk

  • változatos, önálló és felelősségteljes munkakör
  • stabil és hosszú távú munkalehetőség
  • igényes és modern munkakörnyezet
  • barátságos, családias hangulat
  • pihenőszoba (darts és csocsó)
  • folyamatos vállalati és szakmai képzések
  • rendszeres csapatépítő programok
  • teljes munkaidő (8.30-17.00)
  • könnyű megközelíthetőség (M3-as metró – Újpest városkapu vagy Gyöngyösi utca megálló)

Munkavégzés helye

Budapest, 13. kerület (Madarász Irodapark)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzodat (nettó fizetési igény megjelölésével) a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.

Budapest