Rendszergazda (Budapest)

Egészségügyi informatika területén, 30 éve működő magyar cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Rendszergazda

Elvárások:

Windows hálózati ismeretek, Windows operációs rendszer haladó szintű ismerete, Csapatorientáltság, Szakmai ismeretek folyamatos fejlesztése, tanulási-, képzési hajlandóság, Ügyfelekkel és munkatársakkal szemben előzékeny, udvarias magatartás, B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

SQL ismeretek, Egészségügyi informatikai tapasztalat

Feladatok:

Napi kapcsolattartás ügyfelekkel, Felmerülő hálózati, eszköz és telepítési problémák kezelése, hálózatok szervizelése és konfigurálása, Számítógép konfigurációk összeállítása, Eszköz beszerzés, Telepítések, tűzfalak, vírusvédelem, Telefonos felügyelet, Helyszíni, vagy távoli segítségnyújtás

Amit kínálunk:

Biztos, tervezhető jövedelem, Szakmai megbecsülés, Képzési lehetőségek, Jó hangulatú munkahely

Budapest