Rendszergazda (Kálló)

A hirdetés már lejárt!

Az Alutech Kft Kállói telephellyel keres egy nemzetközi IT csapatba lelkes, ambiciózus kollégát. Amennyiben rendelkezik felsőfokú szakképzettséggel (gazdasági informatika vagy hasonló) legalább 5 év munkatapasztalat és készen áll a szakmai karrierjének következő lépcsőjére, akkor Ön a megfelelő személy erre a pozícióra.

Rendszergazda

Feladatok

  • Kapcsolattartás a testvér cégekkel (Hollandia, Németország, Franciaország és Kína)
  • Vállalatirányítási rendszer kezelése
  • Microsoft AX bevezetésében való résztvétel
  • Hálózati és hardware eszközök karbantartása
  • Házon belüli IT problémák megoldása

Elvárások

  • Hálózati és hardware ismeretek
  • Magabiztos, felhasználói szintű PC-felhasználói ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (német előny)
  • Precizitás, rugalmasság, önálló munkavégzés
  • Microsoft Windows Server alapos ismerete
  • Exchange tapasztalat

Előnyök

  • AX/MSSQL
  • Microsoft SQL server ismerete.
  • Informatikai fejlesztésekben szerzett tapasztalat
  • SAP Web Intelligence ismerete
  • Business Object XI ismerete
  • Pénzügyi (gazdaságinformatikus) végzettség
  • Virtualizációs környezetben szerzett tapasztalat (VMware, citrix)

Amit a megbízó nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Felelősségteljes munkakör egy dinamikus nemzetközi környezetben
  • Továbbtanulási és fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Kálló

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, magyar, német és angol nyelvren, a bérigény megjelölésével várjuk.

Kapcsolattartó: Szathmáry Krisztina
Telefon: 06/30-497-67-35

Kálló