Rendszergazda (Budapest)

Budapest XI. kerületi informatikai üzemeltetéssel foglalkozó cég 12 fős csapatába keres

Rendszergazda

munkatársat üzemeltetési feladatok ellátására.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Szerverek és munkaállomások bevezetése, üzemeltetése
  • Partnerek informatikai rendszereinek üzemszerű működtetése
  • Együttműködés a többi munkatárssal, projektvezetővel

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Microsoft Windows szerverek magas szintű ismerete
  • Microsoft Exchange és Active Directory üzemeltetési szintű ismerete
  • Szerver virtualizációs ismeretek (Hyper-V, Vmware)
  • Hálózati ismeretek (LAN/WLAN, WAN, VPN)
  • Informatikai biztonsági megoldások ismerete
  • Informatikai üzemeltetési tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség, felelősségteljes, precíz, önállómunkavégzés
  • Jogosítvány és vezetési gyakorlat (B kategória)

Előnyök

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Linux rendszerek (Debian, Ubuntu) magas szintű ismerete
  • Appache, MySql, Dns, E-mail és egyéb kiszolgálói funkciók üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

Budapest XI. kerület

A pályázatokat fényképes önéletrajzzal, referenciák feltüntetésével, fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest