Rendszergazda (Budapest)

Nemzetközi, stabil hátterű ügyfelünk megbízásából keresünk tapasztalt rendszergazdát, aki ellátja a budapesti iroda üzemeltetési feladatait, fejleszti az informatikai rendszereket. Változatos feladatokat kedvelő, proaktív szakembert keresünk, aki tervező, fejlesztő, irodai háttértámogató csapatok, felsővezetők igényeire megtalálja és megvalósítja a megfelelő megoldásokat.

Rendszergazda

Feladatok

Informatikai infrastruktúra üzemeltetése és fejlesztése;
Szerverek: win2012r2+, ubuntu, debian, centos, Zimbra, Jira, PBX, Gitlab, Web, Wiki, FTP, FreeNAS, QNAP, Kulcsszoft, ABAS, TFS, MDT, Samba
Kliens gépek üzemeltetése és hibaelhárítás (win 7-10, ubuntu, debian, centos);
Belső hálózat üzemeltetése és fejlesztése;
Felügyeleti eszközök üzemeltetése;

Követelmények

3-5 év rendszergazdai vagy rendszerüzemeltetési tapasztalat;
Windows és Linux szerver üzemeltetési tapasztalat;
Operációs rendszer ismeret: ubuntu, debian, windows7-10, centos;
Irodai alkalmazás ismeret: Office 2010 és újabb, Libreoffice;
Hálózati ismeretek (ISO/OSI, IP, DNS, DHCP, gateway, netmask, routing, VPN hálózati eszközök konfigurálása);
ACL menedzsment;
Virtualizációs ismeretek (VMware);
Szakirányú felsőfokú diploma BSc/MSc előny;
Szakmai angol nyelvismeret - elsősorban írásban;

Amit kínálunk

Kiemelkedő juttatási csomag;
Lehetőség önálló munkavégzésre egy kis csapat részeként;
Családias légkör, összetartó csapat;
Szakmai fejlődési lehetőség hosszú távon, támogató vezetőség;

Budapest