Rendszergazda (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Az Országos Meteorológiai Szolgálat Gazdasági és Üzemeltetési Főosztálya az Informatikai Rendszerek Osztályra

Rendszergazda

munkatársat keres.

Feladatok

Az Országos Meteorológiai Szolgálat informatikai rendszerének üzemeltetési feladatainak ellátása.

  • Linux és Microsoft alapú szerverkörnyezet üzemeltetése, felügyelete.
  • Vezetékes és vezeték nélküli hálózat üzemeltetése
  • Adatbázisok (MSSQL, MySQL) karbantartása, adminisztrációja.
  • Backup & recovery feladatok elvégzése.
  • EMC storage eszközök üzemeltetés.
  • Tűzfal rendszerek (Zorp), és további IT biztonsági rendszerek, üzemeltetése, frissítése és hibaelhárítása.
  • Rendszerhez kapcsolódó IT projektek tervezése, kivitelezése.

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség.
  • Linux és Microsoft szerver oldali technológiák ismerete.
  • DNS, Zimbra, AD, LDAP ismeretek.
  • Scriptelés (vbscript, power shell, bash).
  • Pontosság, precíz munkavégzés.
  • Nagyfokú önállóság.

Előnyök

  • RHEL, Microsoft, Cisco technikai minősítés.

Amit kínálunk

  • Bérezés, juttatások, valamint a munkavégzés egyéb körülményei a 2018. évi CXXV, a kormányzati igazgatásról szóló törvényben meghatározottak szerint
  • Határozatlan idejű szerződés, hat hónapos próbaidővel

Munkavégzés helye

  • 1024 Budapest, Kitaibel Pál utca 1.

  • Jelentkezni bérigény megjelölésével és önéletrajz küldésével lehet.
Budapest