Rendszergazda (Budapest)

System Administrator

Feladatok:

  • Szoftverfejlesztő cég IT infrastruktúrájának üzemeltetése;
  • Ügyfelek felé a termékeinkhez, szolgáltatásainkhoz kapcsolódó IT szolgáltatások, helpdesk nyújtása;
  • Rendszer verziókkal kapcsolatos telepítési feladatok ellátása;

Ügyfelünk megoldásai segítségével különböző cégek ütemezetten és biztonságosan válhatnak olyan szervezetté, amelynek működését innovatív, automatizált tudásra épülő megoldások jellemzik.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (IT) végzettség;
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 2 év tapasztalat;
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség;
  • Microsoft szerver és Linux szerver üzemeltetési tapasztalat;
  • Hálózati és tűzfal, VPN ismeret;
  • MS Exchange ismeret;
  • Virtualizációs környezet tapasztalat;
  • Precíz és pontos munkavégzés;

 Előny:

  • Cloud ismeret (MS Azure, Amazon);
  • Középfokú angol nyelvtudás (írás, olvasás)
  • Oracle adminisztráció;
  • Rendszer monitorozás;
  • CI/CD tapasztalat;

​Amit kínálunk:

  • Izgalmas, szakértői körben is elismert nívós, innovatív projektek;
  • Elhivatott szakmai közösség;
  • Stabil hátterű cég;
  • Hosszútávú fejlődési lehetőség;
  • Családias, kellemes légkör;

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest