Rendszergazda, informatikus (Hódmezővásárhely)

JAN-KER 2001 KFT

Ital-, édesség-, vegyi áru értékesítéssel foglalkozó nagykereskedés

 az alábbi pozícióba munkatársakat keres hódmezővásárhelyi telephelyére

Rendszergazda, informatikus

Feladatok:

  • Informatikai eszközök üzembe helyezése, üzemeltetése
  • Szoftverek telepítése, felhasználók oktatása
  • Webshop és weboldal adatokkal való feltöltése
  • Termék képek szerkesztése (GIMP vagy Photoshop)
  • Vállalat irányítási rendszer adatainak karbantartása
  • Együttműködés, kapcsolattartás a vállalatirányítási rendszer programozóival
  • PDA-k (Windows CE, Android) és Tabletek (Android) telepítése, beállítása
  • Nyomtatók karbantartása
  • Informatikai eszközök beszerzése
  • Felhasználók támogatása, technikai problémák megoldása

Elvárások:

  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés, terhelhetőség, pro aktivitás, igényesség saját munkájával és környezetével szemben ,
  • Jó kommunikációs készség és alkalmazkodóképesség,
  • Megbízhatóság,
  • Rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Informatikai szakirányú felsőfokú végzettég
  • Logbord ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • munkavégzéshez szükséges eszközök (telefon, laptop)
  • fiatalos csapat
  • szakmai kihívások, fejlődési lehetőség

Jelentkezz és éld át az imádok értékesíteni életérzést!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzod, vagy hívd a 0620/343-0576-os telefonszámot.

Hódmezővásárhely