Rendszergazda - Rendszerüzemeltető (Győr)

Hálózatok, szerverek, munkaállomások üzemeltetése, karbantartása.

Az Uninet Stúdió Kft. több mint 10 éve a győri online piac egyik meghatározó szereplője. Portfóliónk széles körű, kezdve webalkalmazások fejlesztésével, grafikai tervezésen át, a mobil alkalmazások fejlesztéséig, valamint beléptető- és kamerarendszerek kiépítésééig. Legfőbb partnerünk a Széchenyi István Egyetem, melynek elsősorban webalkalmazásokat és vagyonvédelmi rendszereket fejlesztünk.

Új kollégát keresünk rendszergazda - rendszerüzemeltető pozícióba.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok, állandó kihívások
  • Versenyképes jövedelem
  • Kellemes, fiatalos munkahelyi légkör
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Stabil munkahely

Ellátandó feladatok:

  • Munkaállomások karbantartása/felügyelete: Windows számítógépek, Apple eszközök, Androidos készülékek
  • Szerverek üzemeltetése: Windows Server és szolgáltatásai (Exchange, Fájl és nyomtatómegosztás, DHCP, DNS, Csoportházirend), VPN, adatmentés, O365 management
  • Hálózat üzemeltetése/karbantartása: tűzfal, switchek, Unifi WiFi rendszer
  • Felhasználók támogatása távolról és személyesen
  • Nyomtatók üzemeltetése, karbantartása
  • Domainek, E-mail címek létrehozása, kezelése

Elvárások:

  • Legalább szakirányú technikusi végzettség
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Haladó szintű angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye, Győr

Győr