Rendszermérnök (Szeged)

Rendszermérnök munkakör ellátása.

Önkormányzati tulajdonban lévő informatikai cég.

Főbb feladatok, munkák:

  • Linux, Windows szerverek üzemeltetése
  • beérkező hibajegyek önálló megoldása, kommunikáció az ügyfelekkel
  • szoftverek, alkalmazások üzemeltetése
  • hálózati eszközök, infrastruktúra üzemeltetése, karbantartása
  • szükség esetén a hibák reprodukálása a fejlesztők felé

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • virtualizációs technológiák ismerete
  • alapfokú SQL ismeretek
  • alapfokú programozói tapasztalat a különböző automatizáló script-ek elkészítéséhez
  • tapasztalat Linux és Windows szerverek telepítésében, üzemeltetésében, karbantartásában
  • hálózati ismeretek
  • megbízható, precíz munkavégzés
  • ügyfélorientált gondolkodás
  • jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • erkölcsi bizonyítvány
  • hálózat üzemeltetésben szerzett tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • DevOps technológiák ismerete
  • routerek/switchek konfigurálásában szerzett tapasztalat
  • angol nyelvű szakmai szöveg olvasása

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszerüzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • szakirányú végzettség

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • 6724 Szeged Huszár utca 1.

Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével, bérigény megjelölésével lehet a megadott e-mail címen.

Állásjelentkezéssel kapcsolatos adatkezelési tájékoztató:

Szeged