Rendszermérnök (Budapest)

Innovatív, dinamikusan fejlődő partnercégünk keres tapasztalt rendszermérnököt.

Ügyfeleink színes vállalati kultúrával rendelkeznek, transzparens, fiatalos csapatokban dolgoznak.

Rendszermérnök

Feladatok

  • Linux szerverek (fizikai, virtuális) menedzselése, karbantartása, mentése
  • Alkalmazások futtatókörnyezetének szerver oldali üzemeltetése
  • Belső és külső rendszerek, hálózat, szerverterem infrastruktúra teljes üzemeltetése
  • 3 szerverterem hálózati infrastruktúrájának tervezése és üzemeltetése, konfigurálása
  • HA rendszerek üzemeltetése
  • Hozzáférés-, jogosultságkezelés, incidens kezelés,
  • IT védelmi rendszer, tűzfal karbantartása

Követelmények

  • Minimum 4-5 év tapasztalat az alábbi rendszerek telepítésében és üzemeltetésében
  • Linux (leginkább Debian)
  • Apache, Nginx, PHP-FPM, MySQL,
  • Különböző virtualizációs platformok (KVM, XEN)
  • Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat komolyabb weboldalak üzemeltetésében
  • Streaming illetve Openstackben ismeret
  • Infrastruktúra automatizáció ismerete (Ansible, puppet), script nyelvek ismerete
  • Docker technológiában szerzett tapasztalat
  • Mentési, archiválási technológiák ismerete
  • Verziókezelő ismerete (GIT, SVN)
  • Szakmai alapszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Home office lehetőség
  • Éves bónusz
  • Modern munkaeszközök
  • Családias munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest