Rendszermérnök - Mechanika (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk a piac egyik legnagyobb, teljes körű szolgáltatást nyújtó vállalata a védelmi szektorban, mely magában foglalja a kerekes és lánctalpas logisztikai, taktikai katonai járművek gyártását és fejlesztését. Székhelyük Düsseldorfban van. A vállalat vezető európai védelmi technológiai rendszerek beszállítója és a katonaság megbízható partnere. Zalaegerszegen építik fel új és modern gyáregységüket, mely egyedülláló lesz, AI technológiai alapokra helyezve a hangsúlyt, emellett a katonáság eszközeinek modernizálására fókuszálnak majd.

Cégcsoportjuk fejlesztette ki az új generációs LYNX típusú harcjárművet.

Légy részese az innovációnak!

Rendszermérnök - Mechanika

Feladatok

  • Teljes rendszerek és szerelvényeik koncepciójának kidolgozása
  • Rendszer- és alrendszer-specifikációk készítése
  • Specifikus követelmények koordinálása a műszaki megvalósíthatóság tekintetében
  • Az alvállalkozókhoz intézett kérésekhez szükséges teljesítményleírások koordinálása
  • Teljesítményleírások koordinálása az alvállalkozónál benyújtott kérelmeket illetően
  • Specifikációk létrehozása a funkcionális rendszerkövetelmények biztosítása érdekében
  • Mennyiségi szerkezetek elkészítéséhez és ellenőrzéséhez szükséges munkacsomagok kidolgozása és koordinálása
  • Verifikációs tevékenységekben való részvétel
  • Együttműködés a változásmenedzsmentben

Követelmények

  • Mechatronikai, gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség
  • Többéves szakmai tapasztalat teljes rendszerek fejlesztésében
  • Kutatás-fejlesztési (K+F) tapasztalat
  • Védelmi ipari ismeretek kívánatosak
  • DOORS, PLM és MS-Office jó ismerete
  • Analitikus gondolkodásmód és önálló munkavégzés,
  • Nagyfokú kezdeményezőkészség és rugalmasság
  • Nagyon jó angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos magyar nyelvhasználat
  • Nemzetközi utazásokra való hajlandóság

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra!

Amit kínálunk

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért