Rendszerszervező (Budapest)

A MAVIR MAGYAR VILLAMOSENERGIA-IPARI ÁTVITELI RENDSZERIRÁNYÍTÓ ZRT. - nagy presztízsű, hazai nagyvállalat – Informatikai igazgatóság, Informatikai fejlesztési osztálya munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Rendszerszervező

FELADATOK:

  • A működtetési, fejlesztési és támogató szakterületek IT fejlesztési igényei kapcsán információtechnológiai fókuszú üzleti elemzési feladatok elvégzése:
  • IT fejlesztési igények felmérése, vizsgálata, elemzése, dokumentálása
  • Aktív kapcsolattartás az üzleti területekkel, alkalmazás üzemeltetőkkel és a fejlesztési csoport tagjaival (belső és külső)
  • Informatikai megoldási irányok azonosítása és megvalósítási javaslattétel kidolgozása
  • Az igénylő terület által megfogalmazott üzleti specifikáció - IT fókuszú - vizsgálata, elemzése, a követelmény specifikációk véglegesítésének támogatása
  • Projektmenedzsment, IT és igénylő szakterület közötti koordináció, fejlesztési feladatokban és projektekben való aktív részvétel:
  • IT fejlesztési projektek tervezésében, előkészítésében, konszolidációjában, valamint megvalósításában és tesztelésében való részvétel
  • Egyszerűbb fejlesztési feladatok koordinációja az előkészítés és a megvalósítás során
  • Alkalmazás katalógus és adatáramlási térkép kiegészítése és folyamatos karbantartása

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség (mérnöki és/vagy közgazdasági és/vagy informatikai)
  • Elméleti és gyakorlati elemzői/rendszerszervezési ismeretek
  • Legalább 3 év releváns munkatapasztalat közepes vagy nagyvállalatnál
  • Folyamatmenedzsment módszertani ismeretek
  • Projektmenedzsment módszertanok ismerete
  • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Szakmai angol nyelvismeret

KÉSZSÉGEK:

  • Megbízható, önálló munkavégzés, munka iránti elkötelezettség, precizitás
  • Stratégiai és folyamatorientált gondolkodásmód
  • Rendszer- és analitikus szemlélet
  • Jó problémamegoldó és szervezőkészség
  • Önálló fejlődés képessége
  • Kiváló kommunikációs, konfliktuskezelő és együttműködő készség
  • Rugalmas hozzáállás

A KIVÁLASZTÁSNÁL ELŐNYT JELENT:

  • Villamosenergia-ipari ismeretek
  • Angol tárgyalási szintű nyelvismeret
  • Enterprise Architect felhasználói szintű ismerete
  • Folyamatmodellezési tapasztalat
  • Business Analyst minősítés/képesítés
  • Projekt- vagy portfóliómenedzsment minősítés/képesítés
  • Atlassian Jira/Confluence felhasználói szintű ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Rugalmas munkaidő és nagyarányú home office lehetőség,
  • Versenyképes alapbér mellett ösztönző teljesítménybónusz rendszer és széleskörű béren kívüli juttatások (cafeteria, 13. havi fizetés stb.)
  • Határozatlan időtartamú munkaviszony, teljes munkaidőben történő foglalkoztatás
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Stabil, megbízható vállalati háttér,
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidőben történő foglalkoztatás,
  • Kiváló munkakörnyezet és munkaeszközök,
  • Nyitott, jófej csapat,
  • Ha szeretsz sportolni, akkor a MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál (vitorlázás, sí, fallabda és még sok minden más).

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest III. kerület, Anikó u. 4.
  • Home Office

Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel.

A MAVIR ZRt. Toborzással és kiválasztással kapcsolatos adatkezelési tájékoztatója a MAVIR ZRt. honlapjának adatkezelési aloldalán található (https://www.mavir.hu/web/mavir/adatvedelem).

Budapest