Rendszerszervező (Budapest)

Költségvetési szervnél végzendő, budapesti munkavégzési helyre, rendszerszervező feladatkör betöltésére munkatársakat keresünk.

Rendszerszervező

Feladatok

  • Szoftver architektúra front-end szolgáltatási réteget érintő fejlesztési igények tervezése és megvalósításának támogatása
  • Üzleti igény elemzés, üzleti igényspecifikáció készítésben történő IT szakmai részvétel,
  • Logikai rendszerterv elkészítése,
  • UAT teszt tervek és tesztesetek előkészítse, tervezés támogatása,
  • Fejlesztési feladat erőforrás szükséglet meghatározás támogatása,
  • Beszállítói ajánlatok szakmai megfelelősségének vizsgálata és értékelése,
  • fejlesztések átvételében történő részvétel
  • üzemeltetésben tapasztalt problémák alapján a tovább fejlesztési igények definiálása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, informatikai és/vagy gazdasági és/vagy műszaki végzettség,
  • legalább 3 év rendszerszervezői tapasztalat
  • középfokú angol
  • Front-end technológiák ismerete,
  • Szoftverfejlesztési, tervezési módszertanok ismerete (UML),
  • Tervező / modellező eszköz (pl. Enterpise Architekt), folyamatábrázoló eszköz használat (Bizagi, Aris, Visio vagy hasonló),

Előnyök

  • Front-end fejlesztési tapasztalat,
  • MS SQL és/vagy MySQL adatbáziskezelők ismerete,
  • BA képesítés

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • Cafeteria juttatás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • regionális jelentőségű, illetve országos kiterjedésű feladatokban való részvétel
  • kihívásokkal teli, felelős szakmai munka
  • széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
  • szakirányú továbbképzéseken való részvétel

Online jelentkezés lap kitöltésével és ezzel párhuzamosan egy magyar nyelvű önéletrajz megküldésével lehet, a tárgyrovatban kérjük megjeleníteni az „Rendszerszervező 2023 Jobline.hu” jeligét. a levél törzsében kérjük megjeleníteni a jelentkező bruttó bérigényét.

Budapest