Rendszertámogató mérnök (IT alkalmazásüzemeltető) (Szolnok)

Rendszertámogató mérnök (IT alkalmazásüzemeltető)

Leírás

Szolnok vonzáskörzetében lévő, multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk rendszertámogató mérnök kollégát a következő feladatok ellátására:

Feladatok

  • A gyártás során használt egyedi alkalmazások üzemeltetése
  • Közreműködés a belső szakmai területekkel az új gyártásüzemeltetési szoftverek fejlesztési igényeinek meghatározásában
  • Javaslattétel a gyártási szoftverek fejlesztésére az optimalizálási folyamatok támogatása érdekében
  • Üzemeltetői tesztek elvégzése fejlesztések és verzióváltások alkalmával
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a fejlesztőkkel
  • Dokumentációk naprakészen tartása, kimutatások kidolgozása
  • Oktatási anyagok készítése, felhasználói oktatások biztosítása
  • Aktív részvétel az Ipar 4.0 projektekben

Elvárások
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Szoftverüzemeltetésben szerzett szakmai tapasztalat gyártói környezetben
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Autóiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Nyitottság a fejlődésre, új területek, szoftverek megismerésére

Amit kínálunk
  • Változatos feladatok
  • Stabil vállalati háttér és támogató munkakörnyezet
  • Vonzó juttatási csomag

Munkavégzés helye

Szolnok

Szolnok