Rendszerteszt automatizáló mérnök (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A thyssenkrupp egy nemzetközi vállalatcsoport, amely nagyrészt független ipari és technológiai üzletágakból tevődik össze, és világszerte mintegy 100 000 embert foglalkoztat. A 2022/2023-as pénzügyi évben 48 országban 38 milliárd eurós árbevételt ért el. A széleskörű technológiai know-how-ra támaszkodva az üzletágak költséghatékony és erőforrás-kímélő megoldásokat fejlesztenek a jövő kihívásaira, különösen az éghajlatvédelem, az energetikai transzformáció, az ipar digitális átalakulása és a jövő mobilitása terén.

Magyarországi kompetencia központunkban több mint 1000 fős mérnökcsapatunkkal innovatív partnerként vagyunk jelen az autóipar egyik leggyorsabban és legizgalmasabban fejlődő szegmensében, az elektromechanikus kormányrendszerek területén. Kiemelkedő minőségű, high-tech fejlesztéseinkkel neves autógyárak igényeit elégítjük ki, fejlesztéseink pedig a világszerte autóba szerelt kormányrendszerek 25 százalékában megtalálhatóak. Mérnökeink olyan ma még nem létező megoldásokon is dolgoznak, amelyek megváltoztathatják az autóipar jövőjét.

Rendszerteszt automatizáló mérnök

Feladatok

  • Elektromechanikus kormányművek rendszerszintű tesztek fejlesztésével és futtatásával foglalkozunk Hardware-in-the-Loop környezeteken Python-alapú automatizált keretrendszerben.
  • Rendszerszintű tesztelést végzünk, tehát a kormányművet, mint mechatronikai rendszert egységben vesszük górcső alá, és mint fekete-doboz közelítjük meg. Ez lényegében az utolsó fázisa a kormánymű fejlesztésének az autós tesztek előtt.
  • A tesztelés fókusza a kormánymű funkcióinak és robusztusságának ellenőrzése, például: kanyarbevételkor visszatekeredési rásegítés, túlmelegedés elleni védelem, vezetéstámogató rendszerek tesztelése.
  • A tesztelést Hardware-in-the-Loop (HIL) környezeteken végezzük a legmodernebb laborkörülmények között. A HIL-ek segítségével tudjuk imitálni, hogy a rendszerünk teljesen valós körülmények között van megjáratva.
  • A tesztelést Python-alapú automatizált keretrendszer segítségével végezzük. A teszteket megtervezzük, majd Pythonban implementáljuk és futtatjuk, végül az eredményeket analizáljuk. Továbbá a HIL vezérléséhez és a rendszer méréséhez szükséges Python modulokat fejlesztjük és tartjuk karban.
  • A mindennapi munkánkon túl azon is dolgozunk, hogy a legfrissebb technológiákat, módszereket be tudjuk építeni a tesztelési eszköztárunkba. Például: Driver-in-the-loop szimulátor fejlesztés, by-wire technológiák tesztelése.

Elvárások

  • Mechatronikai mérnök, villamosmérnök, gépészmérnök vagy járműmérnök végzettség (minimum BSc)
  • Alapszintű programozási ismeretek
  • Méréstechnikai alapismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Előnyt jelenthet:
  • Autóipari tapasztalat
  • Beágyazott rendszerekkel tapasztalat
  • Python programozási nyelv ismerete
  • ISTQB CTFL bizonyítvány
  • Ha érdekel a programozás, viszont szeretnél hardware közeli mérnöki problémákkal foglalkozni, akkor nálunk a helyed!
  • Várjuk a jelentkezésedet!

Amit kínálunk

  • Részvétel a legismertebb autóipari márkák legújabb modelljeinek megszületésében
  • Folyamatos fejlődés, széleskörű szakmai kihívások tesztelés, programozás és beágyazott rendszerek területén
  • Hibrid munkavégzés lehetősége: hangulatos iroda, modern labor, home office
  • Versenyképes fizetés és átfogó juttatások
  • A XI. kerületben található modern irodaházunkban kreatív környezetben dolgozhatsz, ahol sok színes közösségi tér, saját moziterem és egy skybar is vár
  • Új nyelveket tanulhatsz nálunk (5 nyelv közül választhatsz)
  • Szabadidős programokon kapcsolódhatsz ki (társasjátékok, sportolási lehetőség)
Thyssenkrupp Components Technology Hungary Ltd. Daróczi str. 1-3., H-1113 Budapest   |  Phone: +36 (1) 505-9159  |  Fax: +36 (1) 505-9101  |  www.thyssenkrupp.hu
Budapest