Riasztórendszer telepítő (Budapest)

A Sion Security Kft. és az Érték-Őr Kft. lefedettségi térségébe új kollégát keres

Riasztórendszer telepítő

munkakörbe.

A minőségi szolgáltatás alapja a kiváló csapat, épp ezért olyan kollégát keresünk, aki munkájára igényes, pontosan és precízen dolgozik.

Feladatok

  • Kültéri, beltéri védelmi eszközök, beléptető rendszerek, video-megfigyelő rendszerek telepítése, tűzjelzők beszerelése
  • Távfelügyeleti felcsatlakozások, kommunikációs eszközök installálása.
  • Hibaelhárítás, szervizelés.

Elvárások

  • A munkakör feladatainak elvégzéséhez szükséges szakmai végzettség, gyakorlat.
  • Alvállalkozói jogviszony teljesítése
  • Rendelkeznie kell megfelelő egyéni tulajdonságokkal, - kulturált megjelenés, jó kommunikációs és alkalmazkodási készség.

Ha szívesen dolgozna egy összeszokott, hozzáértő csapatban, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest