Robothegesztő kezelésében jártas munkatársat keresünk (Nyírtelek) (Nyírtelek)

A hirdetés már lejárt!

Robothegesztő kezelésében jártas munkatársat keresünk (Nyírtelek)

Feladatok

  • CO 2 hegesztőrobot kezelése, munkadarabok cseréje, huzalcsere
  • a munkavégzéshez szükséges emelőszerkezet használata (forgódaru)
  • szükség esetén hegesztő program korrekciója
  • hegesztett anyagok ellenőrzése, utólagos javítása

Elvárások

  • MIG/MAG (CO2) hegesztési tapasztalat
  • műszaki rajz olvasása
  • minimum egy év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés

Előnyök

  • Hegesztőrobotok programozásában szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végzettség (hegesztői szakmunkás bizonyítvány/ tanfolyam)

Amit kínálunk

  • Piacképes bérezés, tapasztalattól függően egyéni elbírálás (Az önéletrajzokat bérigény megjelölésével várjuk.)
  • Fiatalos, dinamikus környezetben, biztos hosszútávú munkahely
  • SZÉP kártya juttatás
  • Bejárási támogatás

Leírás

35 éves múltra visszatekintő, 100 %-ban magyar tulajdonban lévő családi vállalkozás, ami meghatározó szerepet tölt be a fémmegmunkálásban Magyarország keleti régiói között, csapatának egyik meghatározó tagját keresi az alábbi munkakörben: ROBOTHEGESZTŐ KEZELÉSÉBEN JÁRTAS HEGESZTŐ

Munkavégzés helye

Nyírtelek

Nyírtelek