Robotprogramozó (Veszprém)

Robotprogramozó

Leírás

Veszprémi székhelyű, szerelés-automatizálással, egyedi gépgyártással foglalkozó Partnerünk számára keresünk munkatársakat

Feladatok

  • Ipari robotos rendszerek tervezése
  • Ipari robotok programozása

Elvárások
  • Villamosmérnöki/mechatronikai mérnöki végzettség
  • Ipari robotos rendszerek tervezésében legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Ipari robotos rendszerek biztonságtechnikájának elméleti és gyakorlati ismerete
  • Ipari robotok programozásában (elsősorban Mitsubishi, ABB, Kuka, UR, Yamaha) legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvismeret

Előny:
  • Ipari automatizálásban, egyedi gépek tervezésében/beüzemelésében való jártasság
  • Egyéb tapasztalat: PLC programozás, LabView programozás, C#/.Net programozás

Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem
  • Bejárási támogatás vidékieknek
  • Iskolakezdési támogatás
  • Pulykapénz
  • Babaköszöntő támogatás
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Modern munkahelyi körülmények és technológia
  • Csapatépítő programok
  • Családias, támogató környezet

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém