Röntgenes(Ajka) (Ajka)

3 műszakos munkarendbe új kollégákat keresünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk ajkai munkavégzésre keres Röntgenes munkatársat, azonnali kezdéssel! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk ajkai munkavégzésre keres Röntgenes munkatársat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Az öntvény belső hibájának elemzése röntgensugarak segítségével
  • Minőségi feltételek (IATF ) megfelelő alkalmazása és betartása
  • Az ellenőrzési utasítások alapján mintavétel a termelésből
  • Röntgenen ellenőrzött darabok szemrevételezése, hibák analizálása

Elvárások:

  • érettségi
  • gyártásban szerzett tapasztalat
  • terhelhetőség, jó fizikum
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdés folyamatos felvételi
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Bejárás támogatás
  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkabérelőleg
  • Versenyképes bérezés, alapbér+ prémium+ műszakpótlék
  • Betanulási idő folyamatok elsajátítására
  • Előrelépési lehetőség
  • Megbízható, stabil munkahely

Ajka