Ruhaválogató (Székesfehérvár)

Több mint 25 éves múlttal rendelkező, közel 300 főt foglalkoztató 100%-ban magyar tulajdonú használt ruha nagykereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából egy műszakos munkarendbe keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Ruhaválogató

Elvárások:

Monotonitástűrés, Pontosság és megbízhatóság, Rugalmasság, Jó fizikai állóképesség

Feladatok:

Használt ruhák válogatása, rendszerezése

Amit kínálunk:

Határozatlan idejű, alkalmazotti munkaszerződés, Egy műszakos munkarend, Teljesítménybérezési rendszer, Alapbér: bruttó 376.000 Ft/hó, Jelenléti bónusz: bruttó 22.500 Ft/hó, Hűségbónusz: bruttó 270.677 Ft/félév, Cafetéria (8 000 Ft Rewin utalvány, használt ruha juttatás) már a próbaidő alatt is, Munkába járás támogatása, Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva!