Ruházati eladó (Biatorbágy)

A hirdetés már lejárt!

A Delego Kft Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük töltsd ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint mellékletben csatold önéletrajzod.

Munkaerő-kölcsönzési engedélyszám: 1432-1/2012-1300-915

Ruházati eladó
16

Feladatok

  • Vevők fogadása, kiszolgálása
  • Vevők segítése a vásárlási döntésekben
  • Üzlet nyitása, zárása és üzemeltetése
  • Áruátvétel, leltározás
  • Az üzlet rendjének fenntartása
  • Pénztárgép kezelése

Elvárások

  • Hosszútávú lehetőséget keresel
  • Nem rettensz meg, ha egy vevő segítséget kér tőled
  • Pozitív és nyitott személyiséggel elkápráztatod a környezeted
  • Kiválóan kommunikálsz és vonz a kereskedelem
  • Csapatban és önállóan is képes vagy a munkavégzésre

Amit kínálunk

Biatorbágyon, a Premier Outletben található márkás ruházati termékek forgalmazásával foglalkozó partner cégünk részére keresünk fiatal, lelkes, motivált, tanulni vágyó csapatjátékost, RUHÁZATI ELADÓ pozícióba!

A te dolgod lesz, hogy megkönnyítsd és bearanyozd a vevők napját, csupán ezt kérjük tőled.

Hogy mi mit adunk cserébe? Ezeket:

Megbízható és hosszútávú lehetőség

Teljes bejelentéssel járó munkaszerződés

Biztos nemzetközi háttér a márkanévnek köszönhetően

Lendületes és befogadó csapat

Korrekt fizetés + havi bónusz az értékesítés után

Rugalmas munkabeosztás

A hónapban pár szabad hétvége, ami valljuk be a kereskedelemben ritkaság

Munkaruházat - amelyet megtarthatsz a szezon végén

Ha budapesti vagy, akkor a BKK bérlet 100 % térítése

Céges busz Kelenföldről és Budaörsről

Munkavégzés helye

Budapest

Biatorbágy