Ruházati Eladó (Biatorbágy)

A hirdetés már lejárt!

Szereted a divatot? Jelentkezz, és vásárolj be dolgozói kedvezménnyel már a nyári kollekcióinkból!

Ruházati Eladót keresünk

Biatorbágyra, kimagasló bérezéssel!

Amikre szükséged lesz:

  • Kedvesség, nyitottság a vásárlók felé
  • Jó kommunikációs képesség
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Igényesség az általad végzett munka minőségére

Aminek ezen felül örülünk:

  • Ha van már eladói tapasztalatod (különösen, ha ruházati üzletben dolgoztál már)
  • Szereted a divatot és érdekelnek az aktuális trendek
  • Fontos számodra a vásárlók elégedettsége

Rád váró feladatok:

  • Vásárlók kiszolgálása
  • Kassza kezelése (bankkártyás és készpénzes)
  • Naprakésznek lenni az aktuális trendekkel

Amit mi kínálunk:

  • Kedvezményes vásárlási lehetőség üzletünk termékeiből
  • Bejelentett munkaviszony
  • Stabil vállalati háttér
  • Előrelépési lehetőség
  • Munkaruházat biztosítása

Munkaidő:

  • Hétfő és vasárnap között
  • Heti 5 nap
  • Napi 8 órában

Bérezés:

  • Alapbér: Bruttó 290.000 Ft
  • Bónuszok az alapbéren felül (havi bevétel alapján + terv teljesítés alapján + időszakos bónusz extra juttatásként)
  • 50%-os vasárnapi pótlék helyett, mi 100%-ot térítünk!

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Biatorbágy