Sajtüzemi műszaki technikus (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Szereti a kihívásokat, részt venne egy kihívásokkal teli magas színvonalú technológiai fejlesztésben. Érdekli a Tejipar 21. századi technológiájának műszaki háttere. Folyamatosan fejlődő, Magyarország meghatározó tejipari vállalata debreceni üzemébe keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Sajtüzemi műszaki technikus

munkakörbe

Feladatok

  • Műszaki dokumentáció kezelése
  • Karbantartási tevékenységek tervezése, elvégzése, dokumentálása
  • Azonnali probléma elhárítás meghibásodás esetén
  • Technológiai berendezések ismerete, működtetése a hibafeltáráshoz és javításhoz elengedhetetlen szinten
  • Beruházás során adódó munkákban való részvétel

Elvárások

  • Szakiskolai vagy szakközépiskolai műszaki végzettség
  • Gépkarbantartásban szerzett tapasztalat
  • Elektronikában, pneumatikában, hidraulikában való jártasság
  • Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés

Előny

  • Elektroműszerész végzettség

Amit kínálunk

  • Cafetéria
  • Munkába járási hozzájárulás

Munkavégzés helye

4031 Debrecen, Köntösgát sor 5.

Jelentkezését várjuk a "Jelenkezem az állásra" gombra kattintva.

Debrecen