Sales gyakornok (Taksony)

Mind-Diák Szövetkezet

A Kuka Robotics Hungary a globális KUKA csoport tagja, amely a világ egyik vezető vállalata az ipari robotika és automatizálás területén. Innovatív megoldásaikkal forradalmasítják az ipari gyártást, kínálatukban szerepelnek robotrendszerek, automatizált gyártósorok és intelligens gyártási megoldások. Céluk, hogy ügyfeleiket a legmagasabb szintű technológiai támogatással segítsék a hatékonyabb, fenntarthatóbb és versenyképesebb működésben.

Sales gyakornok

Feladatok

  • Salesforce értékesítési rendszerben adatrögzítési feladatok ellátása
  • Vevőlisták átnézése
  • Sales és customer service csapattal való együttműködés

Elvárások

  • Folyamatban lévő, nappali tagozatos egyetemi tanulmányok
  • Angol nyelv középszintű ismerete, magabiztos használata
  • Magabiztos MS Office használat

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig rugalmas beosztásban
  • Heti 2 nap (16 óra) vállalása szükséges

Amit kínálunk

  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Órarendhez rugalmasan illeszthető diákmunka
  • Hosszú távú gyakornoki lehetőség
  • Br. 1900 Ft/óra
  • Szakmai képzések
  • Diplomamunka elkészítésének lehetősége
  • Hibrid munkavégzés (Heti 1 nap Home Office)
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Munkavégzés helye

Taksony

Taksony