Sales gyakornok - Biatorbágy (WHC021254) (Biatorbágy)

Sales gyakornok - Biatorbágy (WHC021254)

Partnerünk alapvető kompetenciái a teherhordó szerkezetek szigetelése, ragasztása, zajcsökkentése, megerősítése és védelme terén már 100 éve széleskörű alkalmazási lehetőségeket talál az építőiparban, csakúgy, mint az iparban, így a gépkocsik, kereskedelmi járművek, hajók és gépek minden fajtájánál.

Feladatok:

  • Kereskedelmi vevők látogatása, a meglévő kapcsolatok ápolása, forgalmának ellenőrzése
  • Vevői igények felmérése
  • Közös fejlesztési tervek elkészítése a partnerekkel
  • Boltokban kihelyezett áruk és polcok monitorozása, a forgalom fejlesztése
  • Új vevők felkutatása
  • Az üzletágvezető által meghatározott forgalom megvalósítása a cég céljainak, üzletpolitikájának megfelelően
  • A cég vevő és termékoldali kereskedelmi stratégiájának és üzletpolitikájának képviselete a működési területen

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
  • Heti minimum 25 óra vállalása
  • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Megbízható, precíz hozzáállás

Munkavégzés helye

Biatorbágy

Biatorbágy