Sales Manager (Budapest)

Sales Manager

Leírás

Az egyik partnerünk, az Actionlab olyan vállalati tréning programokat fejleszt, amelyek segítségével a tanulás egy izgalmas és emlékezetes élménnyé válhat.

Ehhez a küldetésükhöz keressük sales csapatunk legújabb tagját, vállalkozói jogviszonyban!

Feladatok

  • HR, vezetői, értékesítési, soft-skill tréningek értékesítése, meglévő és a leendő üzleti partnereknek
  • A beérkező céges ügyféligények és érdeklődések kezelése, valamint új potenciális ügyfelek felkutatása
  • Kapcsolattartás a partnercégek HR és értékesítési vezetőivel, igényeik felmérése, javaslatok kidolgozása a személyre szabottság érdekében
  • Termékekről és szolgáltatásokról, egyéb lehetőségekről prezentációk, bemutatók tartása az ügyfeleknek
  • Havi forecastok készítése, értékesítési workflow adminisztrálása és nyomonkövetése, ad hoc riportok és kimutatások elkészítése a vezetőség igényei szerint

Elvárások
  • Eredmény és vevőorientáltság, ügyfélközpontúság
  • Szakmailag hiteles kommunikáció
  • Termékek és szolgáltatások (tréningek, képzések vagy egyéb HR szolgáltatások pl recruitment) értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő, szervező, motiváló képesség
  • Nyitottság a vállalkozói jogviszonyra
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű
  • Előny, amennyiben van kiterjedt szakmai network-öd HR területen

Amit kínálunk
  • Home-office lehetőség
  • Havi alapdíj és havi, bevétel alapú jutalék
  • Fejlesztési programokba való betekintési lehetőség
  • Inspiráló csapat és munkakörnyezet
  • Értékesítői és vezetői programokhoz teljes körű hozzáférés

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest