Sales manager CEE / DACH (Magyarország)

Legyünk együtt sikeresek!

2 fő kollégát keresünk autóipari AFTERMARKET területre nemzetközi Partnerünk részére:

Sales manager CEE / DACH

Feladatok

  • 2 régióra keresünk kollégát (Németország/Svájc/Ausztria és Közép-/Kelet-Európa) és ők a régiójukban a nagykereskedői hálózatoknak fognak kamion/tehergépjármű alkatrészeket értékesíteni;
  • Látogatni fogják a régióban található nagykereskedőket, kiépítik a megfelelő kapcsolatokat és szerződést kötnek velük;
  • Cél: az árbevétel / eredmény növelése ezen a piacon;
  • Riportolni az EMEA SALES Managernek kell;
  • Mindezek mellett a már meglévő Key Accountokkal (szervízcégek) is kapcsolatot fog tartani;
  • Résztvesz az aftermarket értékesítési stratégia kidolgozásában az EMEA régióra vonatkozóan;
  • Segít az árstratégia meghatározásában.

Elvárások

  • Autóipari/Truck aftermarket és/vagy autóipari értékesítési tapasztalat;
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatépítő képesség;
  • Aktív, tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás;
  • Felsőfokú végzettség;
  • COVID helyzettől függőben külföldi utazások vállalása (ha nem lenne COVID akkor kb. 30-40%).

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés, cafeteria, vállalati gépjármű magánhasználatra.
  • Jelentős bónusz.
  • Home office lehetősége (have 1-2 alkalommal szükséges a magyar központba látogatni).

Előnyök

  • Mérnöki végzettség nagy előny, de nem feltétel, ha van releváns tapasztalat.

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár, Veszprém, Pécs, Miskolc, Debrecen, Szombathely, Kecskemét, Tatabánya, Budapest, Győr

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.